Technik budowy maszyn

Praca tymczasowa / Temporary
  • Ogłoszenie dodano 21 marca 2020
  • Apply Before: 30 października 2020
Opis stanowiska pracy

EURO LABORA Sp.J. o nr certyfikatu 14601 dla swojego austriackiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:
– przeprowadza inspekcje oraz bieżące i planowane naprawy sekcji mechanicznej wraz z wypełnianiem bieżącej dokumentacji systemem SAP/PM
– czuwa nad płynnością produkcji niwelując mechaniczne przeszkody, przy dotrzymaniu obowiązujących przepisów prawa pracy

Wymagania:
– szeroka wiedza z zakresu budowy maszyn
– podstawowa znajomość hydrauliki i pneumatyki w ww zakresie
– dobra znajomości obsługi komputera, znajomość SAP/PM
– dobra znajomość języka niemieckiego pisanego
– dobra znajomość przebiegu procesów produkcyjnych
– zdolności analityczne i umiejętności z zakresu zarządzania jakością
– doświadczenie w pracy z ludźmi
– chęć podnoszenia kwalifikacji
– dyspozycyjność i mobilność
– warunek konieczny: ukończenie szkoły w kierunku Technik budowy maszyn

Oferujemy:
– osobom posiadającym ww. zasoby wiedzy proponujemy czas przyuczenia do ww. obowiązków długości 2 lat
– pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
– austriackie warunki zatrudnienia
– pełny pakiet socjalny
– wynagrodzenie m. €12, 9 – €15, 25 brutto/h + dodatki

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV (mile widziane CV – ze zdjęciem w języku niemieckim, mogą być również referencje, certyfikaty, itp.) na adres mailowy: pracaeuro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: TBM/AT/2020

Translate / übersetzen »