Stolarz

Praca tymczasowa / Temporary
  • Ogłoszenie dodano 21 marca 2020
  • Apply Before: 30 października 2020
Opis stanowiska pracy

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA, lider na rynku pośrednictwa pracy (nr cert. 14601) dla swojego austriackiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Stolarz

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:
– w zależności od preferencji i doświadczenia, z przyjemnością zapewnimy pracę każdemu, którego pasją jest praca z drewnem i wyrobami z drewna, zarówno w zakresie obróbki jak i montażu u klienta

Wymagania:
– doświadczenie zawodowe zarówno w zakresie precyzyjne obróbki elementów drewnianych jak i/lub montażu ich w miejscu docelowym
– mile widziane doświadczenie kierunkowe
– znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikowanie się

Oferujemy:
– ciekawą pracę umożliwiającą podnoszenie swoich klasyfikacji
– umowę o prace na warunkach austriackich
– wynagrodzenie €13, 41 brutto/h
– wypłacane dodatki świąteczne i urlopowe (13 i 14 pensja)
– pracodawca zapewnia i całkowicie opłaca zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV ze zdjęciem. Mile widziane referencje, certyfikaty potwierdzające posiadane doświadczenie) itp na adres mailowy: pracaeuro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: STOL/AT/2020

Translate / übersetzen »