Stolarz – Monter okien – Niemcy

Pełny etat / Full TimePraca tymczasowa / Temporary
  • Ogłoszenie dodano 28 lipca 2020
  • Apply Before: 28 sierpnia 2020
Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy jako stolarz lub monter okien?

Agencja Pośrednictwa BANUTA ZEILER PERSONALSERVICE od wielu lat świadczy swoje usługi dla niemieckich pracodawców w zakresie rekrutacji pracowników do branży budowlanej, przemysłowej i logistycznej. Aktualnie dla swojego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko Stolarz – Monter okien:

Region: Bayern i inne regiony

Zakres obowiązków:

  1. Budowa okien
  2. Montaż demontaż okien
  3. Częściowo praca na budowie

Wymagania:

  1. Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację
  2. Sprawność w posługiwaniu się narzędziami
  3. Gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  4. Prawo jazdy i środek transportu będzie dodatkowym atutem
  5. Doświadczenie w zawodzie

Oferujemy:

  1. Przyjazną atmosferę pracy
  2. Możliwość długookresowej współpracy
  3. Zarobki netto od 2000 do 2300 EUR / Netto – uzależnione od doświadczenia i umiejętności

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie swoich aplikacji na adres: info@banuta-zeiler-personalservice.de

Translate / übersetzen »