Programista CNC

Praca tymczasowa / Temporary
  • Ogłoszenie dodano 21 marca 2020
  • Apply Before: 30 października 2020
Opis stanowiska pracy

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA, lider na rynku pośrednictwa pracy (nr cert. 14601) dla swojego austriackiego klienta poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Austria – Kapfenberg

Zakres obowiązków:
– programowanie w systemie sterowania Sinumerik 840D
– toczenie elementów przy użyciu obrabiarek numerycznych
– wykonywanie elementów na podstawie dokumentacji technicznej

Wymagania:
– umiejętność programowania w systemie sterowania Sinumerik 840D
– wykształcenie średnie lub zawodowe (preferowane zawody operator CNC, Tokarz, Frezer)
– znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
– umowę o prace na warunkach austriackich
– wynagrodzenie od €13, 20 brutto/h
– diety w wysokości € 26, 40 netto na dzień roboczy
– wypłacane dodatki świąteczne i urlopowe
– pracodawca zapewnia i całkowicie opłaca zakwaterowanie

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV ze zdjęciem. Mile widziane referencje, certyfikaty potwierdzające posiadane doświadczenie itp) na adres mailowy: pracaeuro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: CNC/TOK/AT/2020

Translate / übersetzen »