Pracownik magazynu i operator wózka EP

Praca tymczasowa / Temporary
  • Ogłoszenie dodano 21 marca 2020
  • Apply Before: 30 października 2020
Opis stanowiska pracy

Good Job KRAZ 11653 rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Oferujemy pracę tymczasową w Holandii.

SPECYFIKA PRACY:
Praca na magazynie przy sortowaniu, pakowaniu i kompletowaniu owoców i warzyw głównie pomidorów i ogórków. Prace wykonywane za pomocą elektrycznego wózka widłowego EPT.

MIEJSCE PRACY: Holandia, Venlo

OFERUJEMY:
– atrakcyjne wynagrodzenie brutto €10, 05/h -bez stawek wiekowych
– zakwaterowanie na czas zatrudnienia
– ubezpieczenie
– praca od poniedziałku do piątku, często również w soboty
– pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
– legalną pracę u sprawdzonego klienta
– przejazd z miejsca zakwaterowania bezpłatny
– możliwość nadgodzin

WYMAGANIA:
– znajomość języka angielskiego
– prawo jazdy kat B
– certyfikat i doświadczenie na wózkach EPT
– dyspozycyjność na dłużej

Zainteresowany?

Zarejestruj się na stronie:
www.goodjob.com.pl/formularz-rejestracyjny/8

Kontakt:
+48 662 372 123
+48 575 835 333
+48 781 191 757

Translate / übersetzen »