Praca Niemcy – Spawacz MAG

Praca tymczasowa / Temporary
  • Ogłoszenie dodano 20 maja 2020
  • Apply Before: 25 sierpnia 2021
Opis stanowiska pracy

epu Industrieservice GmbH – jesteśmy firmą  z branży przemysłowej oferującą wykwalifikowany i certyfikowany personel od 1996 roku. Jesteśmy idealny partnerem dla naszych klientów!

Aktualnie poszukujemy:

  • Spawacz MIG/MAG do spawania konstrukcji stalowych

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza na temat obsługi i funkcjonowania suwnic
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Podstawowe doświadczenie jako spawacz / ślusarz
  • Certyfikat EN 9606-1 / 135 (MAG), 111 (Electro)
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie A1

Oferujemy:

  • 2300, – € / miesięcznie plus dodatek 20 € za każdy przepracowany dzień
  • Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Osoby zainteresowane proszone są o nadsyłanie swoich aplikacji wraz z certyfikatami na adres: bewerbung@epu-industrieservice.de lub info@epu-industrieservice.de

Translate / übersetzen »