Praca za granicą – Pomocnik produkcji żywności

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
Praca tymczasowa / Temporary
  • Ogłoszenie dodano 8 maja 2020
Opis stanowiska pracy

Praca za granicą:

OPTIMA Personal-Dienstleistungen GmbH jest agencją pracy tymczasowej działającą od 1997 roku. Aktualnie do pracy w Niemczech poszukujemy:

Pracownika do pracy 3- zmianowej na stanowisko pomocnik – produkcja żywności w okolicy miasta Eisfeld

Zakres obowiązków:

– produkcja, napełnianie,  pakowanie ,etykietowanie,  magazynowanie  i/lub przygotowanie do wysyłki przypraw

– samodzielna obsługa i monitorowanie różnych maszyn produkcyjnych

– kontrola jakości

– przygotowanie zamówienia na podstawie zlecenia

– skanowanie, etykietowanie i  transport:  kartonów , palet  i produktów

– utrzymywanie porządku i czystości na stanowisku pracy

– przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa pracy oraz jakości

Wymagania:

– samodzielność i umiejętność pracy w grupie

– wysokie zdolności komunikacyjne

– znajomość języka niemieckiego na poziomie A2

– umiejętność dopasowania swojego czasu pracy do wymagań pracodawcy i systemu pracy

– sprawność fizyczna

– praca również dla par

– własny środek transportu do dojazdu do pracy

Oferujemy:

– Umowa o pracę na czas nieokreślony

– Stawka taryfowa zgodna z  (IGZ)

– Płatne urlopy

– Płatne święta

– Płatne nadgodziny

– Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania przez pracodawcę, koszt: 250 EUR miesięcznie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres: sonneberg@optima-zeitarbeit.de

Translate / übersetzen »