Operator suwnicy – prefabrykacja

Praca tymczasowa / Temporary
  • Ogłoszenie dodano 21 marca 2020
  • Apply Before: 30 października 2020
Opis stanowiska pracy

Lokalizacja: Belgia (blisko niemieckiej granicy)

Oferujemy:

Wynagrodzenie miesięczne ok. 10 000zł netto

Stawka: 15, 75 euro brutto/h

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę na warunkach belgijskich
• Praca 40h/tyg + możliwość nadgodzin + 50%
• Możliwość długoterminowej współpracy
• Zakwaterowanie
• Dodatek za dojazdy z miejsca zakwaterowania do pracy na terenie Belgii
• Płatny urlop wypoczynkowy
• Odzież roboczą
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia za granicą
• Wsparcie na każdym etapie współpracy
• Opiekę polskojęzyczną przez cały czas trwania kontraktu
• SYSTEM POLECEŃ (50 EURO netto za polecenie pracownika) – warunek przepracowania 30 dni)

Główne zadania:

• Transport za pomocą suwnicy z poziomu roboczego dużych elementów betonowych

Wymagania:

• Uprawnienia UDT na obsługę suwnicy
• Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A z siedzibą w Warszawie, nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032, poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Belgii.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania aplikacji lub kontakt telefoniczny +48 605 551 306.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Axialus S.A. w celu realizacji procesu rekrutacyjnego”.

Translate / übersetzen »