Monter suchej zabudowy- Austria

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
  • Ogłoszenie dodano 29 czerwca 2020
Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy jako Regipsiarz – Austria?

Austriacka firma pracy tymczasowej PMD do natychmiastowego zatrudnienia na terenie Austrii poszukuje pracowników na stanowisko: Monter suchej zabudowy – Austria

Wymagania:

  1. Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację lub współpracownik znający język niemiecki.
  2. Własny środek transportu
  3. Prawo jazdy
  4. Doświadczenie w zawodzie
  5. Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  1. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  2. Pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania ( tylko sprawdzone zakwaterowania )
  3. Stałą, długookresową współpracę
  4. Pracę w firmę o ugruntowanej pozycji na rynku
  5. Wynagrodzenie pomiędzy 1600 – 2550 EUR netto
  6. Możliwość zdobycia dodatkowych kwalifikacji ( kursy i szkolenia )

Zakres obowiązków:

  1. Zewnętrzne i wewnętrzne prace sztukatorskie
  2. Układanie płyt regipsowych
  3. Montaż materiałów izolacyjnych
  4. Montaż elementów sztukatorskich
  5. Budowanie ścian, półek, ścian działowych

Osoby zainteresowane proszone są o nadsyłanie swoich aplikacji na adres: office@pmd-personal.at lub bezpośredni kontakt telefoniczny: +43 (0) 5577 84500

Translate / übersetzen »