Monter kuchni – Niemcy – podstawowy niemiecki

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
Pełny etat / Full TimePraca tymczasowa / Temporary
  • Ogłoszenie dodano 2 lipca 2020
Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy jako Monter kuchni, okien i drzwi – Niemcy?

Personal Partner Süd jest niemiecką agencją pracy tymczasowej z wieloletnim doświadczeniem w udostępnianiu pracowników do czołowych niemieckich firm. Aktualnie dla swojego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko: Monter kuchni, okien i drzwi – Niemcy

Obowiązki:

  • Wszystkie obowiązki typowe dla wykonywanego zawodu
  • Montaż kuchni
  • Laminowanie lub układanie parkietów
  • Osadzanie okien i drzwi

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe
  • Doświadczenie w montażu kuchni, drzwi i okien
  • Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego i umiejętność pracy w grupie
  • Umiejętność samodzielnej pracy zorientowanej na potrzeby klienta

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie zgodnę z taryfą BAP oraz dodatki
  • Dodatki do pensji
  • Płatny urlop do 30 dni
  • Płatne nadgodziny
  • Płatne urlopy i święta
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania – tylko pokoje jednosobowe
  • Obsługa polskiego konsultanta
  • Opieka nad każdym pracownikiem
  • Wszelkie świadczenia socjalne i podatkowe
  • Darmowe ubranie robocze na rozpoczęcie pracy

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie swoich aplikacji na adres email: info@pp-sued.de – Mówimy w języku polskim!

Translate / übersetzen »