Mechanik utrzymania ruchu/elektryk przemysłowy, Wielka Brytania

Praca tymczasowa / Temporary
  • Ogłoszenie dodano 21 kwietnia 2020
  • Apply Before: 30 października 2020
Opis stanowiska pracy

European Active Projects Limited poszukuje do pracy w na terenie Wielkiej Brytanii kandydatów na stanowisko: Inżynier mechanik utrzymania ruchu maszyn lub elektryk przemysłowego – do pracy w przemyśle przetwarzania odpadów lub wydobywania kruszyw.

Miejsce: różne lokalizacje: Southampton, Crayford, Rochester, Plymouth, Milton Keynes, Earls Barton, Corby
OPIS STANOWISKA
– Utrzymanie ruchu maszyn recyklingowych / maszyn wydobywczych
– Diagnozowanie oraz naprawa usterek
– Przeprowadzanie niezbędnej konserwacji
– Stosowanie się do przepisów BHP
– Praca na zmianach również w weekendy

WYMAGANIA
– Kwalifikacje inżynierskie równoważne poziomowi brytyjskiemu 3 lub wyższe
– Co najmniej 5-letnie doświadczenie w zawodzie mechanika utrzymania ruchu maszyn lub elektryka przemysłowego
– Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie
– Posiadać już lub być w stanie zdać test BHP w Wielkiej Brytanii oraz CSCS i in. (eg. quarry passport)
– Prawo jazdy kat. B
– Dobre zdrowie i kondycja fizyczna
– Umiejętność pracy w zespole
– Zaświadczenie o niekaralności
– Umiejętność w trudnych warunkach i łatwość dostosowywania się do zmian
– Elastyczność do pracy na zmianach w różnych godzinach (również w weekend)
– Brak nałogów (klient przeprowadza wyrywkowe testy na obecność alkoholu i narkotyków)

NASZA OFERTA
Mamy kilka wolnych miejsc pracy dla długoterminowego zatrudnienia w tych branżach w całej Wielkiej Brytanii.

Godziny mogą się różnić, ale nie mniej niż 40 godzin tygodniowo do 60 godzin na kontrakcie lub stawki od PAYE 14, 50 – 16, 00 GBP / godz.

Wszyscy kandydaci otrzymają w środki ochrony osobistej, zakwaterowanie, transport oraz niezbędne narzędzia.

Wsparcie przez EAPL przez cały okres trwania umowy.

Sposób aplikowania:
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres agneseap-ltd.pl w tytule wpisując „Praca w Wielkiej Brytanii”.
Prosimy o dołączenie do CV klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości przez firmę European Active Projects Limited Sp. Z o.o. oddział w Polsce ul. Waryńskiego 13/2 80-433 Gdańsk, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.”

KRAZ 2701

Translate / übersetzen »