Malarz – Tapeciarz Niemcy od zaraz

Pełny etat / Full TimePraca tymczasowa / Temporary
  • Ogłoszenie dodano 28 lipca 2020
  • Apply Before: 28 sierpnia 2020
Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy jako malarz- tapeciarz Niemcy?

Agencja Pośrednictwa BANUTA ZEILER PERSONALSERVICE od wielu lat świadczy swoje usługi dla niemieckich pracodawców w zakresie rekrutacji pracowników do branży budowlanej, przemysłowej i logistycznej. Aktualnie dla swojego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko Malarz-Tapeciarz:

Region: Bayern i inne regiony

Zakres obowiązków:

  1. Malowanie ścian i sufitów
  2. Tapetowanie wnętrz
  3. Dobieranie kolorów i materiałów
  4. Malowanie i zabezpieczanie elewacji budynków

Wymagania:

  1. Znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym
  2. Doświadczenie w pracy jako malarz-tapeciarz
  3. Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:

  1. Przyjazną atmosferę pracy
  2. Możliwość długookresowej współpracy
  3. Zapewnione ubrania robocze
  4. 14 EUR / brutto na godzinę plus 7 EUR / netto za każdą przepracowaną godzinę, zakwaterowanie opłaca pracownik w wysokości 19-25 EUR/ doba

Lub

14 EUR/ brutto na godzinę plus 1,75 EUR / netto za każdą przepracowaną godzinę, zakwaterowanie pokrywa pracodawca.

Bez wykształcenia zawodowego jako malarz stawka godzinowa 12,50 EUR/ brutto – pozostałe warunki bez zmian.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie swoich aplikacji na adres: info@banuta-zeiler-personalservice.de

Translate / übersetzen »