Komisjoner – Niemcy

Pełny etat / Full TimePraca tymczasowa / Temporary
  • Ogłoszenie dodano 23 lipca 2020
  • Apply Before: 23 sierpnia 2020
Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy jako komisjoner  – Niemcy ?

TIMEPARTNER od lat znajduje się w rankingu TOP 10 Agencji Pracy Tymczasowej w Niemczech. Ponad 10.000 zatrudnionych pracowników oraz 100 oddziałów na terenie całych Niemiec świadczy o najwyższej jakości świadczonych usług.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Komisjoner

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  1. Komisjonowanie i pakowanie towarów
  2. Przyjęcie i kontrola towaru na wejściu i wyjściu
  3. Magazynowanie i transportowanie towarów przy pomocy wózka paletowego
  4. Skanowanie towarów

Jesteś idealnym kandydatem jeżeli:

  1. Masz doświadczenie w branży logistycznej / magazynowej
  2. Znasz język niemiecki w mowie i piśmie – na poziomie podstawowym
  3. Jesteś gotowy do pracy zmianowej
  4. Angażujesz się w pracy i potrafisz pracować zespołowo

Oferujemy:

  1. Długookresowe zatrudnienie
  2. Atrakcyjne wynagrodzenie
  3. Urozmaiconą i różnorodną pracę
  4. Wynagrodzenie na podstawie taryfy IGZ-DGB
  5. Bezpłatne badania stanu zdrowia w naszym firmowych centrum medycznym
  6. Wyposażenie w odzież roboczą
  7. Indywidualne podejście do każdego kandydata

Osoby zainteresowane proszone są o nadsyłanie swoich aplikacji na adres email: bewerbung.mannheim@timepartner.com

Translate / übersetzen »