Praca za granicą! – Pracownik magazynowy

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
Praca tymczasowa / Temporary
  • Ogłoszenie dodano 8 maja 2020
Opis stanowiska pracy

Praca za granicą:

OPTIMA Personal-Dienstleistungen GmbH jest agencją pracy tymczasowej działającą od 1997 roku. Aktualnie do pracy w Niemczech poszukujemy:

Pracownika do pracy 3- zmianowej na stanowisko Pracownik magazynowy / kierowca wózka widłowego w okolicy miasta Sonneberg

Zakres obowiązków:

– Rozładunek towarów

– Praca w warunkach sterylnych

– Praca na wózku gazowym i elektrycznym

– Zbieranie i dokumentowanie poszczególnych procesów pracy

– Ostateczne pakowanie i tworzenie dokumentacji

– Współpraca z przepakownią i pomieszczeniami sterylnymi

– Prace porządkowe w magazynie i zakładzie

Wymagania:

– Wysokie zdolności manualne

– Umiejętność logicznego myślenia
– Umiejętność pracy w zespole

– Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

– Uprawnienia na wózek widłowy
– Prawo jazdy kat B i własny środek transport ( miejsce pracy jest oddalone od miejsca zamieszkania )

– Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1

Oferujemy:

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Stawka taryfowa zgodna z (IGZ), EG 2 plus dodatki
  • Płatne urlopy
  • Płatne święta
  • Dodatki za nadgodziny
  • Koszt zakwaterowania 250 EUR miesięcznie, odciągany z pensji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres mailowy: sonneberg@optima-zeitarbeit.de

Translate / übersetzen »