Kafelkarz/Glazurnik

Praca tymczasowa / Temporary
  • Ogłoszenie dodano 21 marca 2020
  • Apply Before: 30 października 2020
Opis stanowiska pracy

Firma EURO LABORA SP.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego austriackiego partnera poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Austria

Zakres obowiązków:
– układanie płytek różnego rodzaju
– przygotowywanie powierzchni (równanie poziomu ścian i podłóg)
– fugowanie

Oferujemy:
– zatrudnienie na warunkach austriackich
– zakwaterowanie
– atrakcyjne wynagrodzenie (13, 14 pensja – urlopowe świąteczne)
– pełen pakiet socjalny

Wymagania:
– komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
– duże doświadczenia na w/w stanowisku
– własne narzędzia
– umiejętność czytania rysunku technicznego
– własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy: pracaeuro-labora.com, w temacie e-maila proszę wpisać podany w ogłoszeniu numer referencyjny: KAF/AT/2020

Translate / übersetzen »