Hydraulik/ VVS monter OSLO , Norwegia

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
Pełny etat / Full Time
  • Ogłoszenie dodano 8 czerwca 2020
Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy na stanowisku Hydraulik – Norwegia?

Firma CASTOR RØRLEGGER AS jest firmą z 36letnim doświadczeniem w branży hydrauliki, systemów grzewczych oraz sanitarnych. Aktualnie do swojego zespołu poszukuje:

Hydraulik/ VVS monter

Miejsce pracy: Oslo i okolice

Zakres obowiązków:

  • Renowacja kuchni
  • Renowacja łazienek
  • Renowacja pomieszczeń technicznych
  • Prace w domach i mieszkaniach

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego lub norweskiego ( komunikatywny )
  • Doświadczenie pracy w Norwegii
  • Prawo jazdy
  • Dobry stan zdrowia i sprawność fizyczna

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy
  • Wynagrodzenia ustalane na podstawie posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • Pełne ubezpieczenie zdrowotne,
  • Samochód firmowy oraz niezbędne narzędzia,

Osoby zainteresowane prosimy o nadsyłanie swoich aplikacji w języku angielskim lub norweskim pod adres: ziggyror@hotmail.com

Translate / übersetzen »