Hydraulik (m/k/n) – Niemcy / Deutschland -dodatkowe bonusy!

Pełny etat / Full Time Praca tymczasowa / Temporary
  • Ogłoszenie dodano 17 sierpnia 2020
  • Apply Before: 17 lutego 2021
Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy jako hydraulik w Niemczech?

Dotychczs wspołpracowaliśmy z ponad 4000 klientów i zatrudniliśmy 3000 pracowników, którzy pracowali w 17 krajach.  Te liczby jednoznacznie wskazują, że DREMO należy do grona najbardziej doświadczonych w Saksonii firm świdczących usługi personalne. Jesteśmy niemieckim przedsiębiorswem prowadzonym bezpośrednio przez właścicieli. Gwarantujemy niezawodność, skuteczność i uczciwe wynagrodzenie. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

Hydraulik

Oferujemy:
  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • atrakcyjne zarobki, łącznie 2350 – 2600 Euro netto,
  • stawkę godzinową 13,13 Euro – zachód / 12,35 – wschód brutto,
  • dietę 44 Euro netto za każdy przepracowany dzień,
  • comiesięczną premię 44 Euro netto – karta Sodexo Benefits Pass,
  • premię 300 Euro po przepracowaniu 6 miesięcy,
  • bezpłatne ubranie robocze – 100 Euro rocznie,
  • dodatki urlopowe i świąteczne,
  • dodatki do firmowych systemów emerytalnych,
  • ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, na wypadek bezrobocia oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków,
  • ciekawą pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia,
  • do 30 dni płatnego urlopu,
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania – pokój jednoosobowy (koszt do 20 Euro za noc),
  • możliwość wypłaty cotygodniowych zaliczek,
  • telefoniczną pomoc polskiego koordynatora.
Wymagamy:
  • wykształcenie kierunkowe i/lub doświadczenie zawodowe,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy na terenie Niemiec,
  • doświadczenie w pracy na terenie Niemiec – mile widziane,
  • samochód i prawo jazdy – mile widziane.

Zakres obowiązków:

  • montaż, przegląd i serwis instalacji sanitarnej,
  • montaż ogrzewania centralnego oraz instalacji wodnej.

REKRUTACJA W JĘZYKU POLSKIM!!

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie na adres email: k.jasik@dremo.com lub bezpośrednio przez formularz kontaktowy w linku po kliknięciu przycisku APLIKACJA

Translate / übersetzen »