Elektryk – Szwecja

Praca tymczasowa / Temporary
  • Ogłoszenie dodano 21 marca 2020
  • Apply Before: 30 października 2020
Opis stanowiska pracy

SilverBack jest wiodącą firmą działającą w obszarze pozyskiwania i dostarczania wyspecjalizowanej kadry budowlanej na potrzeby rynku Skandynawskiego; pracującą przy realizacji największych projektów w regionie.

Aktualnie poszukujemy Elektrykow

Praca jako Elektryk w dużym europejskim przedsiębiorstwie działającym na terenie Szwecji.

Opis obowiązków:
– łączenie kabli średniego napięcia,
– układanie tras kablowych (do 10 km łączonych kabli),
– podlaczanie szaf sterowniczych,
– pomiary powykonawcze.

Wymagania:
– doświadczenie min 5 lat,
– umiejętność pracy przy liniach kablowych średniego i niskiego napięcia,
– odpowiedzialność i dokładność w pracy,
– uprawnienia elektryczne, przetłumaczone na język angielski (SEP, SIMP, DSB itp)
– znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,
-atrakcyjne skandynawskie wynagrodzenie,
– prace w systemie rotacyjnym (terminowe zjazdy do kraju) – 3/1 bądź 6/2
– pomoc koordynatorów oraz pracowników z polskiego biura przez cały okres zatrudnienia,
– nieodpłatne zakwaterowanie (pojedynczy pokój z dostępem do kuchni oraz łazienki),
– pomoc logistyczną w wyjeździe oraz na terenie kraju w którym wykonywana jest praca,
– załatwienie wszystkich niezbędnych formalności,
– pakiet socjalny.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Translate / übersetzen »