Cieśla dachowy/Pomocnik cieśli

Praca tymczasowa / Temporary
  • Ogłoszenie dodano 21 marca 2020
  • Apply Before: 30 października 2020
Opis stanowiska pracy

Sachse Sp. z o.o. istnieje na rynku agencji zatrudnienia od 2009 r. Oferujemy legalne oraz stabilne zatrudnienie w wielu krajach europejskich. Współpracujemy z wieloma małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami z różnych branż. W dziedzinie HR świadczymy usługi takie jak pośrednictwo pracy, zatrudnianie pracowników tymczasowych oraz stałych.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Cieśla dachowy/Pomocnik cieśli

Wymagania:

dobra znajomość języka niemieckiego
udokumentowane doświadczenie zawodowe lub wykształcenie kierunkowe
prawo jazdy i samochód
gotowość do szybkiego wyjazdu

Oferujemy:

austriacką umowę o pracę
austriackie ubezpieczenie
darmowe zakwaterowanie
wynagrodzenie uzależnione od wykształcenia lub doświadczenia: fachowiec 13, 39euro/h (brutto), pomocnik 12, 11euro/h(brutto)
dieta za każdy przepracowany dzień 26, 40 euro netto

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres : szczecinsachse.pl

Translate / übersetzen »